Öğrenci Bilgi Sistemi
Öğrenci Bilgi Sistemi
Hakkımızda
Hakkımızda
Önsöz
Tarihçemiz
Kurumsal Kimliğimiz
Misyon ve Vizyonumuz
Amaç ve Hedeflerimiz
Tescil ve Kalite Yönetimi
Başarılarımız
Başarılarımız
Yayınlarımız
Yayınlarımız
SBS Eğitim Özellikleri, Rehberlik Hizmetleri
SBS Eğitim Özellikleri, Rehberlik Hizmetleri
YGS-LYS Eğitim Özellikleri, Rehberlik Hizmetleri
YGS-LYS Eğitim Özellikleri, Rehberlik Hizmetleri
Seçme Sınavlarımız
Seçme Sınavlarımız
Deneme Sınavı Duyuruları
Deneme Sınavı Duyuruları
Duyuru ve Haberler
Duyuru ve Haberler
Duyurular
Haberler
Faydalı Linkler
Öğretim Programları
Öğretim Programları
İletişim Bilgileri
İletişim BilgileriZiya Gökalp Cd. 23 Kat:2-3-4-5
Kızılay - Ankara
Tel : 0312 434 3657-59
merkez@mehmettunc.com.tr
   Önsöz

Sayın Velilerimiz

v   Geleceğimizin teminatı, yarının yöneticileri, ailenizin iftiharı evlatlarınızı güvenilir ellere teslim etmeniz öncelikli haklarınızdandır.     

v   Çocuklarımızın iyi bir üniversite eğitimi alması ve dilediği mesleğe sahip olabilmesi hepimizin arzusudur.

v     İdeal bir eğitim ve öğretim, öğrenen, analiz ve sentez yapabilen, doğru yorumlayan, kendisini yenileyen, üretken, sosyal ve kültürel seviyesi yüksek fertleri yetiştirir.

v     İşte! MEHMET TUNÇ FEN DERSHANELERİ, ideal eğitim sistemini yıllardır uygulayarak yetiştirdiği öğrencilerine belli başlı meslekleri kazandırmıştır. Bu öğrenciler, devletimizin ve milletimizin seçkin bireyleri arasına katılarak belli makamlara gelme yolunda yürümektedirler.

v     2010 yılından itibaren uygulanacak YGS ve LYS sistemleri, kapsam, teknik ve uygulama olarak bugüne kadar uygulanan sınavlardan daha seçici bir sınav formatındadır.

v     Yeni sınav sistemini iyi algılayan ve yıllardır uyguladığı çalışma yöntemleri ile yeni sisteme son derece uyumlu YGS – LYS programları ile MEHMET TUNÇ FEN DERSHANELERİ her zaman olduğu gibi bir adım öndedir.

v     Uygulanan YGS – LYS sistemi gereği istenilen üniversiteye gidebilmenin yolu Fen ve Anadolu Liselerini kazanmaktan geçmektedir.

v     SBS sistemi, öğrencilerimizin performansını sürece dayalı bir şekilde ve çok boyutlu olarak ölçmeye dayanmaktadır. Bu nedenle çocuklarımızı   5. sınıftan itibaren geleceğe hazırlamayı gerekli kılmaktadır.

v     SBS sisteminde, 400 ve üzeri puan olan öğrencilerin azlığı göz önüne alındığında MEHMET TUNÇ FEN DERSHANELERİ öğrencilerinin ne denli başarılı oldukları gerçeği tartışılmaz bir durumdadır.